Dell EMC PowerStore 500 | Experiences

Od uvedenie dátového úložiska Dell EMC PowerStore 500 na SK trh ubehol necelý rok.

Aké sú skúsenosti a čo si o PowerStore 500 hovoria jej užívatelia, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Účel obstarania (dopravná spoločnosť)

"Pre nové hlavné dáta centrum, v ktorom vo VMware prostredí budú bežať všetky virtuálne mašiny a podnikové aplikácie, sme zvolili riešenie postavené na Dell EMC PowerStore 500. Fungujeme v prevádzke 24x7, nemôžme si dovoliť väčšie výpadky systémov a preto sme sa rozhodli pre technológiu Dell EMC Metro Cluster."

Pre a proti

"Kvôli čipovej kríze sme dlho čakali na dodávku úložísk, ktorých cena nebola práve najlacnejšia, ale oplatilo sa kvôli funkciám, ktoré sme získali.  Kto si to môže dovoliť, pravdepodobne získa to najlepšie riešenie, ktoré pre virtuálne prostredie dokáže mať."


Účel obstarania (SaaS poskytovateľ)

"Dell EMC PowerStore 500 sme si vybrali ako primárne a sekundárne úložiska, hlavne kvôli deklarovanej, výrobcom garantovanej komprimácii dát 4:1. Stačí nám asynchrónna replika obsahu, zápis iba na primárnej lokalite, v prípade výpadku sa umožní zápis na sekundárnu lokalitu a práca pokračuje nad replikovanými dátami."

Pre a proti

"Jedná sa o ideálne riešenie pre prístupy z virtuálnych mašín, iSCSI a NFS. S výkonom sme viac než spokojní.

Zistili sme, že deklarovaná kompresia 4:1 sa nie vždy dá dosiahnuť. Na vine asi bude slabšia Dell EMC analýza možnosti komprimácie niektorých typov dát. Pri kúpe sa oplatí investovať do väčšej kapacity, lebo neskorší upgrade diskov stojí ako celé úložisko."


Účel obstarania (vodárenská spoločnosť)

"Rozhodovali sme sa medzi Dell EMC PowerVault ME4 a Unity 380 a tá sa prestala vyrábať. Unity 480 bola v rovnakej cene ako PowerStore 500 a keďže ide o novší model, ktorý bude dlhšie podporovaný, nebolo čo riešiť. PowerStore 500 použijeme ako centrálne úložisko, vCenter a VM-ky na ňom nebudú. Nerátame s dákou veľkou deduplikáciou, dopredu sme si objednali dostatočnú diskovú kapacitu.

Pre a proti

Obsah sa pripravuje ...


Vyžiadajte si cenovú ponuku

Kontaktný formulár

alebo kontaktujte priamo našich obchodníkov.

Mohlo by vás zaujímaťTechnológie

Zobraziť všetky

PartneriPartneri

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.