Microsoft Teams tlačidlo na monitoroch Dell

Toto je vôbec prvýkrát, čo na monitoroch zahliadneme samostatné tlačidlo MS Teams.

S novinkou prichádza Dell, ktorý vo februári uvedie hneď tri modely týchto monitorov.

CDP bude pri tom.

Microsoft Teams tlačidlo na monitoroch Dell

Tlačidlo MS Teams umožní používateľom rýchlo spustiť aplikáciu na uskutočňovanie a prijímanie videohovorov. Samozrejmou výbavou bude aj možnosť hands-free príkazov, podporovaných aj prostredníctvom aplikácie Cortana a vstavaného mikrofónu.

Spoločnosť sa hrdí tým, že vytvorila „prvé videokonferenčné monitory na svete, certifikované pre Microsoft Teams“. Treba dodať, že Microsoft už minulý rok začal certifikovať displeje, webové kamery a headsety.

K novinke sa pridali aj výrobcovia headsetov, ktorí na svoje zariadenia tiež zabudovali tlačidlá podporujúce túto komunikačnú aplikáciu. Slúchadlá sa hlbšie integrovali do Teamsu najmä v dôsledku pandémie, kedy prudko narástlo jeho používanie.

Trojica videokonferenčných monitorov obsahuje aj ďalšie parametre, navrhnuté pre éru, v ktorej je kľúčová vzdialená práca a videohovory. Každý z nich obsahuje 5-megapixelovú vysúvaciu infračervenú kameru, ktorá podporuje rozpoznávanie tváre pomocou aplikácie Windows Hello. Dell tiež pridáva mikrofón s elimináciou hluku a dva 5-wattové integrované reproduktory. K dispozícii je dokonca aj zabudovaný režim na zníženie emisií modrého svetla.

Hovoríme o troch monitoroch, čím sa teda líšia? Dell na trh uvádza tri verzie týchto zariadení: 24-palcovú (FHD) verziu za 519,99 dolárov, 27-palcový (QHD) model za 719,99 dolárov a zakrivený 34-palcový (WQHD) variant za 1 149,99 dolárov. Predaj všetkých troch modelov sa začína 16. februára.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Kontaktný formulár

alebo kontaktujte priamo našich obchodníkov.

Mohlo by vás zaujímaťTechnológie

Zobraziť všetky

PartneriPartneri

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.