O nás

Tvoríme riešenia
IT pre váš biznis

Perfektne fungujúca IT infraštruktúra je neodmysliteľným predpokladom neprerušovaných produkčných procesov v každom jednom podniku. Robíme komplexné služby, od analýzy potrieb, cez návrh dizajnu riešenia, obstaranie a implementáciu, až po kvalitnú technickú podporu, počas celého životného cyklu zariadení. 

Dôraz kladieme na bezpečnosť a dostupnosť podnikových dát a aplikácií. Spokojnosť zákazníka s odvedenou prácou považujeme za našu MISIU.

V našich riešeniach používame vyspelé a overené technológie, umožňujúce flexibilitu, vyššiu produktivitu a užívateľský komfort práce. Komoditný predaj nie je našou prioritou. Ako poskytovateľ vysoko odborných IT služieb plníme rolu partnera s pridanou hodnotou.

Na seba preberáme zodpovednosť za kvalitu dodaných riešení a odvedenej práce, čím našim zákazníkom vytvárame priestor na ich vlastný rozvoj a prosperitu podnikania.

Vďaka schopnému tímu konzultantov, dizajnérov, projektových manažérov a systémových inžinierov, sme pravidelným držiteľom viacerých odborných ocenení za kvalitu našej práce. 

o nás

V rýchlo rozvíjajúcom sa prostredí technológií všeobecne, STRATEGICKÝM ZÁMEROM našej spoločnosti je udržanie jej stability a zdravého rastu. 

Sme si dobre vedomí, že úspech CDP je založený na pevných základoch, solídnom vedení a v neposlednom rade na spokojnosti jej zamestnancov. Pracujeme na tom, aby sme svojim obchodným partnerom aj naďalej prinášali úžitok a férový výkon.

Sme patrične hrdí na to, čo sme doteraz dokázali.

O nás

Vo partnerských vzťahoch preferujeme dlhodobosť.

Pri "behu na dlhé trate" spoznávame dôležité firemné procesy partnera a vnímame podstatu jeho fungovania. Vďaka tomu dokážeme lepšie porozumieť jeho skutočným (nie-len IT) potrebám.

Naša práca a dôvera našich obchodných partnerov už 30 rokov pomáhajú plniť stanovené podnikateľské ciele.

Prečo my

 • je nás 10+, preto nie je problém spoznať nás osobne               
 • naši partneri sú zvyknutí na nás a radi s nami pracujú
 • niektoré naše vzťahy trvajú ešte od roku 1994
 • pretože vieme akú hodnotu má partnerská dôvera

Ako pracujeme

 • komunikujeme, meriame, analyzujeme, navrhujeme
 • ponúkame riešenie, komunikujeme, prispôsobujeme
 • realizujeme, komunikujeme, spravujeme a ... komunikujeme
 • VY ste HERO, VY vždy máte pravdu!

BenefityBenefity

 • Konzultanti, produkťáci, dizajnéri, projekťáci, systemáci - garancia úspechu
 • 400+ realizovaných projektov - dôkaz bohatých skúseností
 • 250+ zákazníkov za posledné 3 roky - prejav spokojnosti a vernosti
 • Verejná správa, komerčné a priemyselné podniky - overené referencie
 • 30 rokov pôsobenia v IT biznise - záruka dlhodobej stability
 • Certifikáty popredných IT vendorov - uznanie odbornosti a kvality

Povedali o násPovedali

"Na spolupráci s CDP sa mi páči to, že sa im viem kedykoľvek dovolať. Poznám ich osobne. Nie je to telefonický odkazovač alebo pracovník 1st level podpory."

- Dalibor Putško

"Pre naše vlastné potreby, ale aj do projektov pre našich zákazníkov, infraštruktúru riešime iba s chlapcami s CDP ... vedia to. Aj sme si na seba za tie roky zvykli."

- Emil Tomáš

"Potrebujem partnera, nie dodávateľa. aj keď cenu chcem mať korektnú, vo vzťahu musí fungovať chémia."

- Miroslav Polniš

"S chlapmi z CDP je pohoda. Dobre sa nám s nimi spolupracuje. Sľúbili, že im môžeme kľudne volať aj v nedeľu do kostola, keď bude treba ..."

- Pavol Iván

"Korporačné rozhodnutia nevieme ovplyvniť, ale partnera si môžeme vybrať.  S CDP spolupracujeme už veľa rokov a vieme čo od nich môžeme očakávať. Poradia nám s technológiami, na ktoré sami nemáme kapacity."

- Marián Slavkovský

"Štvú ma neustále, ale to preto, lebo som puntičkár. Lepších nepoznám."

- Robert Gajdoš

"Osobne už teraz vidím prínos investície do modernizácie našej serverovej infraštruktúry a preto sa chcem poďakovať CDP za jej návrh, implementáciu a celkovú starostlivosť."

- Richard Orechovský

"Táto úroveň partnerstva je uznaním vynikajúcích kvalít a odborných znalostí partnerov, ktorí preukazujú najvyššiu mieru realizácie záväzkov vzhľadom ku svojím zákazníkom a riešeniam Dell."

- Martin Polčány

Zavoláme vám

Pošlite nám svoj kontakt a my vám zavoláme späť. Kliknite na tlačidlo vľavo.

PartneriPartneri

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.