Dell EMC PowerStore (Launch)

PowerStore je vlajkovou loďou z
produkcie Dell EMC.

Úložiska dát Dell EMC PowerStore nájdete už aj v ponuke CDP.

CDP je Dell Technologies Platinum Partner.

Dell EMC PowerStore (Launch)

Dell Technologies predstavil novú rodinu Midrange diskových polí Dell EMC PowerStore, založenú na Intel® procesoroch. Nové polia eliminujú tradičné kompromisy v oblasti výkonu, škálovateľnosti a efektivity ukladania dát. 

Dell EMC PowerStore, úložisko od základov postavené pre dátovú éru, využíva technológie NVMe a SCM. Je určené pre podniky, ktoré v procese ich digitálnej transformácie plánujú obnovu a konsolidáciu svojich dátových centier, na základe zjednodušenia a automatizácie IT systémov a služieb.

Dell EMC PowerStore 500

Model Dell EMC PowerStore 500 má novší softvér a pár vylepšení OS  oproti pôvodnej verzii PowerStore. Ďalšie vylepšenia OS nevyžadujú reštart úložiska, čo je veľmi užitočná záležitosť.

datacen 

Tento Entry model úložiska spĺňa všetky predpoklady pre potreby vysokej záťaže systému, ale zároveň je cenovo prístupný aj pre nasadenie do prostredí s väčšími nárokmi na výkon a kapacitu úložného priestoru. Štartovacia cena úložiska PowerStore 500 je na úrovni 25.000 €. 


Náš názor

„Po dlhšej dobe nám Dell EMC naservíroval veľmi zaujímavé storage riešenie s podobnou výkonnostnou škálovateľnosťou, ako sme to poznali pri Equallogicu a jednoduchým rozširovaním kapacity, ako ho poznáme u Unity. Od Unity si prináša aj garantovanú dátovú redukciu 4:1. Navyše bude možné pri modeli X využiť nody (controllery) ako hosty ESXi, čo môže priniesť veľmi zaujímavé riešenia.“

Peter Chudý, CTO v CDP

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Kontaktný formulár

alebo kontaktujte priamo našich obchodníkov.

Mohlo by vás zaujímaťTechnológie

Zobraziť všetky

PartneriPartneri

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.