15. generácia serverov Dell PowerEdge

15. generácia serverov Dell PowerEdge Do portfólia svetovo najpredávanejších Dell serverov pribudli: 
  • PowerEdge R6515 s procesormi AMD EPYC 3. generácie, urýchľujúce spracovanie dát vo veľkých databázach až o 60 %
  • PowerEdge R750 s procesormi Intel Xeon Scalable 3. generácie, s až o 43 % vyšším výkonom pre najnáročnejšie výpočtové pracovné záťaže

 
Najviac nás zaujala snaha Dell Technologies popracovať na zvýšenej bezpečnostnej architektúre nových serverov, cez detekciu zmien na čipoch, BIOS-e, alebo firmware-y. Štandardným vybavením naďalej zostáva Dell OpenManage, systém nástrojov na monitorovanie, správu, aktualizáciu a nasadzovanie serverov PowerEdge. 

Výkonné servery Dell PowerEdge R750 sú súčasťou CDP riešení serverovej infraštruktúry so zvýšeným nárokom na výkon podnikových aplikácii a vysoké pracovné záťaže. Táto rada serverov je optimálna pre on-premise riešenia určené na prácu s veľkými databázami, ako je napr. dátová analytika, alebo technológia virtuálnych desktopov (VDI). CDP konzultanti sú schopní poskytnúť referencie o maximálne efektívnych nasadeniach serverov Dell PowerEdge R750 do takýchto prostredí našich zákazníkov.

Do kategórie cenovo prístupných riešení s optimálnym výkonom podnikovej serverovej infraštruktúry, pre menšie a stredné firmy, bezpochybne patrí Dell PowerEdge R550. Škálovateľnosť tejto rady serverov dokáže z tohto "outsidera" medzi výkonnými servermi, spraviť prekvapivého podnikového "pracanta".  Preto ho veľmi radi používame v dizajnoch pre našich zákazníkov.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Kontaktný formulár

alebo kontaktujte priamo našich obchodníkov.

Mohlo by vás zaujímaťTechnológie

Zobraziť všetky

PartneriPartneri

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.