Prejsť na navigáciu

Tvorba moderných infraštruktúrnych riešení podnikových dátových centier, ako neodmysliteľnej súčasti informačných systémov pre prevádzku firemných aplikácii a prácu s dátami, je doménou, v ktorej sa cítime doma.

Neprerušovaná práca, nepretržitý prístup ku dátam a aplikáciám je imperatív, ale bez 100% garancie. Po neplánovanom výpadku produkčných procesov, na elimináciu, alebo zmiernenie vzniknutých škôd slúžia viac, či menej dokonalé riešenia systémov na zálohu a obnovu produkcie.

Nie len prenosné počítače, ultrabooky a mobilné pracovné stanice, ale aj stolové počítače a pracovné stanice, jedným slovom klientské systémy, sú pracovným a komunikačným nástrojom medzi koncovým užívateľom a firemným IS, ktorý stále nájdete v ponuke CDP riešení.

Mobilita v práci zažíva čoraz väčšiu expanziu. Pre niektorých z nás, pracovať odkiaľkoľvek sa stalo štandardom, predovšetkým vďaka digitálnym nástrojom, ktoré tvoria riešenia pre mobilnú kanceláriu.

Výsledky CDP riešenia

spoznávaním rozhodujúcich produkčných procesov, vnímame podstatu fungovania spoločnosti, čím dokážeme porozumieť skutočným potrebám partnera. vďaka tomu sme schopní využiť nadobudnuté vedomosti, skúsenosti a získané certifikáty, pri vytváraní IT riešení.

Projekty

300

Klienti

250

Roky praxe

25

Zaujali sme Vás?

Kontaktujte nás