Prejsť na navigáciu

partner Dell EMC

Dell

 

 

dellemc%2017


  

 

 

 

Naše partnerstvo so spoločnosťou Dell trvá od roku 1994. 
Vďaka tomu a tým, že sa nám darí, permanentne dosahujeme najvyššiu úroveň partnerstva na Slovensku. Od vzniku spoločnosti Dell EMC vzrástla aj hodnota každoročných ocenení, ktoré sú nám udeľované. 


emc_16_partner_platinum_metallic    


S certifikáciami v oblasti serverov, dátových úložísk, networkingu, pracovných staníc a klientských systémov máme prístup k cenným kontaktom a vedomostným informáciám.  

 

  2018 – Dell EMC Channel Partner of the Year 

  2018 - Dell EMC Brand Ambassador              

  2017 – Dell EMC Channel Partner of the Year

  2016 – Dell Country Partner of the Year

  2015 – Dell Partner of the Year in SMB Promoter

   


Partneri

Povedali o CDP

Martin Polčány

"Táto úroveň partnerstva je uznaním vynikajúcích kvalít a odborných znalostí partnerov, ktorí preukazujú najvyššiu mieru realizácie záväzkov vzhľadom ku svojím zákazníkom a riešeniam Dell."

Martin Polčány
Emil Tomáš

"Pre naše vlastné potreby, ale aj do projektov pre našich zákazníkov, infraštruktúru riešime iba s chlapcami s CDP ... vedia to. Aj sme si na seba za tie roky zvykli. "

Emil Tomáš
Dalibor Putško

"Na spolupráci s CDP sa mi páči to, že sa im viem kedykoľvek dovolať. Poznám ich osobne. Nie je to telefonický odkazovač alebo pracovník 1st level podpory. "

Dalibor Putško
Robert Gajdoš

"Štvú ma neustále. ale to preto, lebo som puntičkár. lepších nepoznám."

Robert Gajdoš
Pavol Iván

"S chlapmi z CDP je pohoda. Dobre sa nám s nimi spolupracuje. Sľúbili, že im môžeme kľudne volať aj v nedeľu do kostola, keď bude treba ..."

Pavol Iván
Miroslav Polniš

"Potrebujem partnera, nie dodávateľa. aj keď cenu chcem mať korektnú, vo vzťahu musí fungovať chémia. "

Miroslav Polniš
Marián Slavkovský

"Korporačné rozhodnutia nevieme ovplyvniť, ale partnera si môžeme vybrať. S CDP spolupracujeme už veľa rokov a vieme čo od nich môžeme očakávať. Poradia nám s technológiami, na ktoré sami nemáme kapacity."

Marián Slavkovský
Richard Orechovský

"Osobne už teraz vidím prínos investície do modernizácie našej serverovej infraštruktúry a preto sa chcem poďakovať CDP za jej návrh, implementáciu a celkovú starostlivosť."

Richard Orechovský