Prejsť na navigáciu

Zo zákulisia CDP - Martin Petrík

Vo veľkom svete biznisu sa fungovanie firmy hodnotí podľa tvrdých dát ako sú obrat, zisk či objem predaných služieb . To, že CDP je viac ako štatistika, že za jej úspechmi sa skrýva zodpovedný, férový a ľudský prístup jednotlivcov, vieme my aj naši obchodní partneri.

Za každou prosperujúcou firmou predsa treba vidieť šikovných ľudí, ktorí ju tvoria. Preto sme sa rozhodli vám ich predstaviť, ale trochu v inom svetle. Ako bežných ľudí, so svojimi dennými rituálmi aj osobnými názormi.

 

kutej          

Martin Petrík, Projektový manažér  


Koho iného, ak nie Martina Petríka sme dokázali najľahšej prehovoriť, aby do kamery povedal pár slov o sebe a o svojej práci.

V nasledujúcom 4 minútovom videu sa dozviete prečo Martin nerád „homeoffice-uje“, kvôli komu začal boxovať, ale aj dôvod, prečo svoju prácu považuje za dôležitú a prínosnú.

Čo sa vo videu nedozviete je, že Martin Petrík vyštudoval Fakultu Elektrotechniky a Informatiky, čo mú dáva fantastické predpoklady, aby svoju prácu projektového manažéra zvládal na 100%.

O jeho záľubách, ako sú napríklad marketing, alebo sága o Harrymu Potterovi, sa zase dozviete, ak sa ho na to priamo opýtate.

Rozhovor s Martinom Petríkom viedla Alexandra Pinte.