Prejsť na navigáciu

Prečo zdraží
Microsoft 365?

Microsoft podstatnejšie nezvyšoval ceny Office 365 už celu dekádu. Teraz pôjde o prvé vecné a „okatejšie“ zdraženie tohto populárneho balíka office služieb.

Oficiálne vysvetlenie prečo sa máme pripraviť na zvýšené cien Microsoft 365, hovorí ako o reflexii na pridanú hodnotu, ktorú užívatelia už dostali, nie len za posledných par rokov. Ide predovšetkým o nástroj na tímovú prácu, známy pod názvom Teams. Ten nám skutočne pomohol a umožnil prekonať prekážky v práci, ktoré spôsobila celosvetová pandémia vírusu. Práve od Microsoft Teams môžeme v najbližšej dobe očakávať veľké posuny ku ešte lepšej kolaborácii s inými Microsoft aplikáciami a platformami pre efektívnejšiu vzdialenú, alebo hybridnú prácu tímov, o čom vás budeme informovať v blízkej dobe.

Ako na ceny Microsoft 365 vplývajú zvýšená bezpečnosť, zakomponovaná umelá inteligencia a automatizácia procesov, sa môžete dočítať TU.

office-365-name-change-2

Nič menej, musíme sa pripraviť, že tak ako aj v iných sférach postupne dochádza ku zvyšovaniu cien tovarov a služieb, nevyhneme sa tomu ani v segmente IT.

Microsoft určil termín od kedy si priplatíme za služby Microsoft 365 a je to 1. marec 2022.

Chcete už teraz vedieť aké budú nové ceny produktov Microsoft 365?

Kontaktujte nás! 

mosor


Tomáš Horňáček

hornacek@cdp.sk

+421 908 722 016

Account Manager CS

 

 

monika


Monika Pálová              

palova@cdp.sk

+421 948 057 363

Account Manager CS