Prejsť na navigáciu

Dáta nad zlato

TREBA SI ZÁLOHOVAŤ SVOJ OFFICE / MICROSOFT 365? 

Spoločnosť Veeam spravila zaujímavý prieskum. Viac ako tisícky IT odborníkov sa spýtala, či sa stretli so stratou dát Microsoft 365. Až 81% z nich odpovedalo kladne. Či už išlo o cielené útoky, alebo iba prosté, neúmyselné odstránenie súborov, cenné dáta boli nenávratne preč.

Zoskupenie aplikácií pod hlavičkou Microsoft 365 poskytuje množstvo výkonných funkcií, (prečítajte si viac). Sú to bez pochýb užitočné nástroje, ktoré firmy zbavuje povinnosti fungovať z jedného miesta. Môžete svoje dáta používať kedykoľvek a kdekoľvek, bez nutnosti hostovať vlastnú infraštruktúru e-mailov, súborov či webov SharePoint. Hostovanie v tomto prípade prevezme Microsoft, avšak zodpovednosť za zálohovanie kritických dát už leží na pleciach užívateľov, a to si, ako prieskum ukázal, mnohí z nich neuvedomujú. Vaša firma, vaše dáta, vaša zodpovednosť.

backup-office-365-outlook-data-files51 


AKO NA TO?

Spoločnosť Veeam prišla s nástrojom Veeam® Backup for Microsoft 365 ako potrebným doplnkom na zálohovanie dát jednotlivých Microsoft aplikácií. Okrem toho, že eliminuje riziko straty prístupu a kontroly dát sady Microsoft 365, vrátane aplikácií Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pre firmy či obľúbeného Microsoft Teams, slúži aj na rýchlu obnovu jednotlivých položiek sady Microsoft 365. Navyše spĺňa zákonné požiadavky na dodržovanie noriem pomocou služby eDiscovery.

veeam logo  microsoft-logo small

ČO PRE VÁS MÔŽE UROBIŤ CDP?

Znovu sa vraciame k najdôležitejšiemu princípu bezpečného a zodpovedného prístupu k dátam, a tým je PREVENCIA. V prípade zálohovania totiž musíte konať skôr ako vôbec dôjde k nejakému problému. Ako to však býva, hodnotu svojich dát si mnohí uvedomíme až keď je neskoro...

Ako dlhoročný Veam Gold Partner sme schopní vám pomôcť s nasadením funkčného a spoľahlivého zálohovania Microsoft 365, s pomocou nástroja Veeam® Backup for Microsoft 365.

Neváhajte kontaktovať našich konzultantov.

mosor


Tomáš Mosor

mosor@cdp.sk 

+421 948 528 505

 Account manager    

 

 

mosor


Tomáš Kutej 

kutej@cdp.sk

+421 948 446 490

Key Account manager