Prejsť na navigáciu

NOVÉ! DELL EMC POWERSTORE 500

V týchto dňoch prichádza na trh nové dátové úložisko Dell EMC PowerStore 500, od spoločnosti Dell Technologies. Ide o zariadenie vhodné, ako pre veľké, tak aj pre menšie nasadenia, napríklad pre podniky, podľa veľkosti patriace do skupiny SME (malé a stredne).

 

Informáciu, že vlajková loď spomedzi aktuálne dostupných dátových úložísk pod názvom Dell EMC PowerStore, bude mať aj cenovo prístupnejšie prevedenie, poskytol Juraj Griga, Senior Sys. Engineer v SK pobočke firmy Dell Technologies, na nedávne realizovanom CDP online evente, pod názvom  VYZNAJTE SA V DÁTOVÝCH ÚLOŽISKÁCH (záznam z eventu si môžete pozrieť tu).

 

dell-emc-powerstore-500-1024x571 

O PowerStore úložiskách sme pred rokom informovali na našom webe (pozri článok).

 

Nová Dell EMC PowerStore 500 má samozrejme novší softvér a niektoré vylepšenia oproti pôvodnej verzii PowerStore OS. Tento entry model úložiska spĺňa všetky predpoklady pre potreby vysokej záťaže systému, ale zároveň je cenovo prístupný aj pre nasadenie do prostredí s menším nárokom na výkon a kapacitu storage. Štartovacia cena úložiska PowerStore 500 bude na úrovni 25.000 €.

Pokiaľ si chcete pozrieť na to, čo o technológii PowerStore, zvlášť o modely PowerStore 500 píše na stránkach Dell Technologies, kliknite na tento link.  

 

Neváhajte nás kontaktovať kvôli technickým informáciám, alebo cenovej ponuke.

 

mosor


Tomáš Mosor

mosor@cdp.sk 

+421 948 528 505

 Account manager    

 

 

mosor


Tomáš Kutej 

kutej@cdp.sk

+421 948 446 490

Key Account manager