Prejsť na navigáciu

Novinka v našej ponuke DELL EMC POWERSTORE

Dell Technologies predstavil novú rodinu midrange diskových polí PowerStore, založenú na Intel® procesoroch, ktorá eliminuje tradičné kompromisy v oblasti výkonu, škálovateľnosti a efektivity ukladania dát. Nové riešenie PowerStore je postavené od základov pre dátovú éru. Je určené pre podniky, ktoré v procese ich digitálnej transformácie plánujú obnovu a konsolidáciu svojich dátových centier, na základe zjednodušenia a automatizácie IT systémov a služieb.

 

new 

datacen 

Navyše, flexibilnými aktualizáciami, neustálymi inováciami a bezproblémovou migráciou z existujúcich platforiem, ponúka PowerStore budúce infraštruktúrne riešenie navrhnuté pre dátovú éru.

PowerStore je údajne až sedemkrát rýchlejší a trikrát responzívnejší ako porovnateľné mid-range úložiská. Je to čiastočne architektúra NVMe, podpora pre duálne porty Intel Optane SSD a podpora až 32 Gb FC alebo 25 Gb Ethernet. Úplná podpora NVMe-oF príde v budúcom vydaní série. Pokiaľ ide o hardvér, spoločnosť Dell EMC používa populárny 2U tvarový faktor s duálnymi ovládačmi. Každé pole má 25 2,5 ”pozícií (až 23 použiteľných na ukladanie v závislosti od modelu), ktoré podporujú kapacitu jednotiek v rozmedzí od 375 GB do 750 GB v diskoch Optane SSD a 1,92 TB do 15,36 TB NVMe SSD..

Každé zariadenie PowerStore môže narásť na viac ako 2,8 PB efektívnej kapacity a pre väčší výkon je možné zoskupiť viacero zariadení. PowerStore podporuje až štyri zariadenia v klastri alebo osem uzlov. Ak je potrebné škálovať iba úložisko, spoločnosť Dell EMC podporuje to prostredníctvom rozširujúcich krytov založených na SAS naplnených SSD od 1,92 TB do 7,6 TB.

Škálovateľnosť Dell EMC PowerStore ScalabilityPowerStore používa jedinú architektúru pre blok, súbor a VMware vVols. Toto pole vyhovuje rôznorodosti aplikácií, sietí založených na viacerých protokoloch a multiformátových úložísk (fyzické a virtuálne zväzky, kontajnery, tradičné súbory). Na pozadí ponúka PowerStore množstvo konfigurácií IO modulov, od tradičných štvorjadrových 10Gbase-T až po 25GbE SFP + karty na strane Ethernet až po štvorjadrové 32Gb FC na strane Fiber.Čo pre vás môže urobiť CDP

Sme Platinum Partnerom spoločnosti Dell Technologies. Vďaka 25 ročnej spolupráci a získaným certifikátom máme prístup k cenným kontaktom a vedomostným informáciám v oblasti serverov a dátových úložísk. Dlhoročné skúsenosti s implementáciou Dell technológii a podnikových riešení dátových centier, dávajú našim konzultantom, architektom a systémovým inžinierom oprávnený nárok ponúkať vám svoje služby v oblasti plánovania, dizajnu a nasadzovania moderných diskových polí Dell EMC PowerStore.

 

„Po dlhšej dobe nám Dell EMC naservíroval veľmi zaujímavé storage riešenie s podobnou výkonnostnou škálovateľnosťou, ako sme to poznali pri Equallogicu a jednoduchým rozširovaním kapacity, ako ho poznáme u Unity. Od Unity si prináša aj garantovanú dátovú redukciu 4:1. Navyše bude možné pri modeli X využiť nody (controllery) ako hosty ESXi, čo môže priniesť veľmi zaujímavé riešenia. Už sa teším, keď si ho budeme môcť otestovať.“

Peter Chudý, CDP

 Neváhajte nás kontaktovať kvôli technickým informáciám, alebo cenovej ponuke.

 

mosor

Tomáš Mosor

mosor@cdp.sk 

+421 948 528 505

Account manager 

 

 

mosor

Tomáš Kutej 

kutej@cdp.sk

+421 948 446 490

Account manager 

 

 

mosor

Róbert Capcara

capcara@cdp.sk

+421 905 430 221

Systémový architekt