Prejsť na navigáciu

Backup offsite

Teraz, keď sme konečne dovŕšili proces zavádzania plnohodnotného Backup riešenia u väčšiny našich zákazníkov, otvárame poslednú kapitolu komplexnej ochrany dát, ktorá sa odvoláva na známe pravidlo "3-2-1".

Backup offsite, zálohovanie mimo sídlo (alebo sídla) spoločnosti, nahrádza Backup na dátové pásky, prípadne na Flash, alebo externé disky (prenosné média), za účelom ochrany dát proti ich strate, alebo poškodení, pre prípad krádeži, alebo pri ransomware útokoch. Z pohľadu umiestnenia dát (mimo sídlo spoločnosti), služba Backup offsite má viacero možností. Zálohovať sa dá, ako do Cloudu (Microsoft Azure), tak aj do dátového centra, umiestneného na Slovensku.

Cena za službu bude závisieť od množstvá zálohovaných dát a počtu zálohovaných virtuálnych mašín. Pripomíname, že nikdy sa nezálohuje 100% všetkých firemných dát. Potešujúce je, že mesačný poplatok za službu je často nižší, než je mesačná splátka životnej poistky :)

Zavedenie služby je pomerne jednoduché a dá sa na obmedzenú dobu vyskúšať bezplatne. Stačí ak prevádzkujete Veeam Backup software s platným supportom a zaregistrujete sa na tejto adrese.

Vyskúšajte zdarma BACKUP OFFSITE - iba do konca roka ! Zaregistrujte sa ešte dnes

 

Created by

 logo

 

 with Microsoft OneNote 2016

 

Sponzor akcie 

 2017-09-19_0953