Prejsť na navigáciu

Online Event 4HO TOUR

4HO TOUR

Súčasná doba, poznamenaná nie len globálnou pandémiou vírusu, ale aj reálnou potrebou podnikov meniť zaužívaný spôsob práce svojich zamestnancov, stavia dnešných manažérov pred veľkú výzvu - ako vymyslieť stabilne, ale nie predražené riešenie pre mobilnú, ale zároveň efektívnu prácu zamestnancov.

Séria štyroch online eventov v organizácii spoločnosti CDP a jej partnerov, tematický venovaná súčasnej transformácii pracovného prostredia, má viesť ku zvýšeniu vašej informovanosti, ako jednej z podmienok správneho rozhodovania o budúcnosti vášho biznisu. Každý z eventov sa bude venovať jedenej zo štyroch kľúčových oblasti, ktoré definujú základy efektívnej a bezpečnej práce na diaľku.

Eventy sú organizované spoločnosťami CDP  a  Dell Technologies s podporou partnerov Intel, VMware a Microsoft.

    Odborný garant       
DELL Technologies
INTEL
VMWARE
MicrosoftTermíny eventov20.08.2020 MOBILNÁ KANCELÁRIA               


03.09.2020 KOMUNIKAČNÉ NÁSTROJE 


17.09.2020 MANAŽOVACIE NÁSTROJE


01.10.2020 BEZPEČNOSŤ PRACOVISKA


Podrobnosti

MOBILNÁ KANCELÁRIA

20.8.2020 14:00

Prvý zo série eventov 4HO TOUR nesie názov MOBILNÁ KANCELÁRIA. Reč bude o klientskych systémoch a ich príslušenstvu, potrebných na efektívnu prácu z domu či kaviarne, alebo počas služobnej cesty. Budeme sa rozprávať o tom, ako je to so špecifickými pracovnými pozíciami (vývojár, grafik, architekt, účtovník, ...) a možnosťami ich práce na diaľku. 
Viac info

KOMUNIKAČNÉ NÁSTROJE
3.9.2020 14:00

O tom aké KOMUNIKAČNÉ NÁSTROJE používame na video konferencie, tímovú online (a nie len online) prácu, ako okrem telefonický komunikujeme s obchodnými partnermi, čo je vhodné na zdieľanie súborov a prístup k dátam odkiaľkoľvek a za akéhokoľvek pracovného nástroja, ... O tom všetkom a ešte o iných zaujímavých veciach budeme hovoriť v druhom zo série eventov 4HO TOUR.

Viac info

MANAŽOVACIE NÁSTROJE 
17.9.2020 14:00

Tretí event tejto série je venovaný MANŽOVACÍM NÁSTROJOM, čiže konzolám na vzdialenú správu zariadení, ako tých koncových, tak aj zariadení v podnikových dátových centrách.

Viac info

BEZPEČNOSŤ PRACOVISKA    
1.10.2020 14:00

V poslednej, štvrtej časti zo série eventov 4HO TOUR sa budeme venovať BEZPEČNOSTI PRACOVISKA, predovšetkým toho vzdialeného a primárne z pohľadu zabezpečenia prístupov k informáciám, súborom a dátam.

Viac info

Absolventi všetkých štyroch častí série bezplatných online eventov, ako odmenu za svoju vytrvalosť a spätnú väzbu, dostanú od nás užitočný darček

timeline

Registračný formulár