Obnova serverov v Coop Jednota

Na požiadavku klienta nemôžme zverejniť o aký Coop Jednota sa v tejto prípadovej štúdii jedná.

Ale môžeme prezradiť, že ide o úplne štandardný prípad a úplne štandardne riešenie, pre väčšinu Coop Jednot, pre ktoré robíme.

O projekte

Aj v prípade tejto Coop Jednoty hrá citlivosť biznis informácii markantnú rolu, čo sa nám javí pochopiteľné. A preto sme nemali problém s vysvetľovaním ako dokážeme zabezpečiť, aby počas realizácie projektu k ich úniku nedošlo. Podpísaná zmluva o mlčanlivosti a ochrane dát bola prísna. 

Dobrým plánovaním v dostatočnom predstihu sme dokázali v stanovenom čase premigrovať dáta a prevádzkované aplikácie do virtuálneho prostredia na novej serverovej infraštruktúry.

Nastavenie zálohovania a replikácii kopírovalo určené RPO a RTO. Uzavretá zmluva o podpore (SLA) iba istí bezproblémovú prevádzku ERP systému.

Riešenie

Klasické riešenie s Entry Level Storage a dvoma hosťami na produkčnej lokalite a jedným serverom pre backup a replikácie na sekundárnej lokalite, bohato uspokojí potreby pomerne vysokej dostupnosti služieb a rýchlej obnovy produkcie pre prípad neplánovaných výpadkov primárnej infraštruktúry, alebo útokov ransomware.

Virtuálna apliance zabezpečí postačujúcu deduplikáciu a komprimáciu dát.

Technológie

Prínosy

  • moderná infraštruktúra s dostatočným výkonom a kapacitou
  • vysoká bezpečnosť a dostupnosť prevádzkovaných aplikácii
  • DD boost - ochrana proti útokom ransomware
  • tech. podpora CDP, záruka na všetky komponenty systému

Pre nás bolo dôležité, aby sme realizáciu projektu obnovy serverov v našom Coope stihli v stanovenom termíne, čo zo strany CDP bolo aj dodržané. Záleží nám na zachovaní citlivých informácii, k čomu sme partnera zaviazali zmluvne. 

- IT manažér Coop Jednota

V číslachČísla

Zavoláme vám

Pošlite nám svoj kontakt a my vám zavoláme späť. Kliknite na tlačidlo vľavo.

PartneriPartneri

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.