Account Manager

  • Miesto: Slovensko

  • Typ úväzku: zamestnanec (TPP) / živnosť / sro

  • Nástup: ASAP / Dohodou

  • Plat: Cieľový ročný 36.000 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

  • telefonická komunikácia, osobné stretnutia a emailová komunikácia, s cieľom
    • získavania nových zákazníkov (akvizícia)
    • vytvárania a udržiavania vzťahov s potencionálnymi aj existujúcimi zákazníkmi
    • získavania dopytov / objednávok na produkty a služby z produktového portfólia CDP
  • evidencia získaných informácii vo firemnom CRM systéme
  • reportovanie
  • podpora marketingových aktivít

Pridelené pracovné prostriedky

  • notebook s príslušenstvom
  • mobilný telefón
  • služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

  • vaše CV pošlite emailom na adresu job@cdp.sk
  • na pohovor budú oslovení len vybraní kandidáti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované skúsenosti a predpoklady

  • min. 2 ročná prax na pozícii obchodníka (IT segment výhodou)
  • skúsenosť s akvizičnou činnosťou vítaná
  • vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
  • angličtina na úrovni B2 - C2
  • vodičský preukaz, B

Osobnostné schopnosti a zručnosti

  • veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • samostatnosť v organizovaní práce
  • ochota a schopnosť pravidelne cestovať a stretávať sa so zákazníkmi
  • základný prehľad o IT technológiách
  • ochota neustále sa vzdelávať

Iné požiadavky

  • vek do 35 rokov
  • región Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín
  • bezúhonnosť

Pracovné ponukyKariéra

Nenašli sa žiadne záznamy
Všetky ponuky

Zavoláme vám

Pošlite nám svoj kontakt a my vám zavoláme späť. Kliknite na tlačidlo vľavo.

PartneriPartneri

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov